O firmie

PZZ w Kwidzynie to firma z 60-letnim doświadczeniem na rynku rolnym. Ideą naszego działania jest kompetencja i profesjonalne doradztwo w rolnictwie. Współpracujemy z największymi i najbardziej cenionymi producentami w branży rolnej.

W naszej ofercie paszowej znajdują się mieszanki paszowe uzupełniające (MPU): premiksy, koncentraty paszowe, oraz mieszanki paszowe pełnoporcjowe (MPP) opracowane przez zespół najlepszych technologów, specjalistów z zakresu żywienia zwierząt i lekarzy weterynarii. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy żywieniowe dla wszystkich gatunków oraz grup technologicznych zwierząt gospodarskich. Nasz Dział Nawozów oferuje pełen asortyment środków ochrony roślin oraz nawozów najlepszych firm polskich i europejskich.

Oferujemy także materiał siewny najlepszych odmian, pochodzący z czystej i zaawansowanej technologicznie produkcji w wyspecjalizowanych gospodarstwach. Jesteśmy wiodącą firmą w północnym regionie Polski w zakresie obrotu płodami rolnymi i przechowalnictwa. Skupujemy pszenicę, żyto, pszenżyto, jęczmień, owies, kukurydzę, rzepak- również w ramach kontraktacji. Dzięki stałemu kontaktowi z naszymi klientami stale poszerzamy asortyment produktów tak, aby spełnić ich wymagania i dostosować ofertę do potrzeb nowoczesnego rolnictwa. Fachowe doradztwo weterynaryjne, żywieniowe i polowe to nasz znak firmowy, dzięki któremu PZZ w Kwidzynie jest uznanym partnerem w rolnictwie.
PZZ- Twój agroekspert

Historia

Firma PZZ w Kwidzynie powstała w 1950 roku. Do roku 1975 działała w strukturach Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego w Gdańsku. Następnie stała się częścią Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Zbożowo-Młynarskiego w Elblągu. W roku 1992 firma rozpoczęła samodzielną działalność gospodarczą. Krótko później w wyniku prywatyzacji przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością ze 100% udziałem Skarbu Państwa. W wyniku licznych zmian struktury udziałowej, PZZ Kwidzyn jest dziś spółką, w której udziały mają wyłącznie rolnicy oraz związki rolników.

 

 

Polityka jakości

Ankieta